Balíček Avon

17. října 2013 v 20:25 | The Magical Pixie |  Recenze
Zdravíčko, tak jsem tu zase a tentokrát s recenzí na pár kouků od Avonu. Znáte ten pocit když se vám dostane do ruky katalog a řeknete si že se jen tak podíváte, ale objednávat nebudete? Tak takhle to vždy mám já, ale je tam jeden zásadní problém, pokaždé podlehnu tomu strašnému pokušení.Rtěnka Avon-flirt 69,-


*Při pojmenování "flirt" jsem si představila, lehce korálovou barvu. Ale když mi rtěnka přišla byla jsem překvepená, ohnivá oranžová! Hned jsem si pomyslela, že jsem přestřelila a ta rtěnka zůstane v pořadači a vytáhnu ji jen na nějaké pokusy. Ale jen co jsem ji zkusila, zjistila jsem že jsem měla zbytečné obavy, pigmentace není nic moc, takže ji skvěle unosím i na rtech vypadá dobře. Jelikož se rtěnnka řadí mezi krémové, výdrž není nijak valná. Vytrácí se neronovměrně a dělá mapy. Ale s pár opravami během dne je to skvělej pomocník.
Rtěnka Avon-matte crimson 159,-

*Tak tomu se říká barva, na podzim jak stvořená! Ta tmavá, výrazná, úžasná, matná! I přes to že je dost krémová dá v pohodě 4-5 hodin. Vytrácí se rovnoměrně a jakoby bledne. Pokud máte rádi výrazné rtěnky, které na první pohled zaujmou tohle je ta správná volba! I to balení je krásné a elegantní.


Tužka na oči-White 69,-
*Každá slečná ví že bílá tužka otvírá pohled a zvětšuje oko. Jelikož mi došla milovaná bílá od Sephory a v nejbližší době se nechystám do žádnýho většího města tak jsem zvolila tuhle nouzovku. Doufala jsem, že překvapí, ale bohužel. Nedrží, za půl hodiny vypadáte jak před aplikací. Když ji ořezáváte tak se láme. Prostě propadák!!!!Jak jste na tom Vy a objednávání přes katalogy? Je to něco pro Vás nebo Vám vadí ten "risk", že vlastně nevíte do čeho jdete?

TMP


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama